RN73R2ETTD17R2F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD17R2F100
JLCPCB Part #
C2606644
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS