RN73R2ETTD17R2C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD17R2C25
JLCPCB Part #
C2610042
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS