RN73R2ETTD1781F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1781F10
JLCPCB Part #
C4023163
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS