RN73R2ETTD1762C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1762C50
JLCPCB Part #
C4125351
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS