RN73R2ETTD1742A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1742A10
JLCPCB Part #
C4196131
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS