RN73R2ETTD1720B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1720B25
JLCPCB Part #
C4105332
Description
-55℃~+155℃ 172Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS