RN73R2ETTD16R9D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R9D50
JLCPCB Part #
C3975387
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS