RN73R2ETTD16R9B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R9B25
JLCPCB Part #
C2610948
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS