RN73R2ETTD16R7F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R7F25
JLCPCB Part #
C2604223
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS