RN73R2ETTD16R2F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R2F50
JLCPCB Part #
C2604386
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS