RN73R2ETTD1692B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1692B50
JLCPCB Part #
C4053508
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS