RN73R2ETTD1691A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1691A10
JLCPCB Part #
C4129784
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS