RN73R2ETTD1690B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1690B25
JLCPCB Part #
C2611289
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS