RN73R2ETTD1671F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1671F50
JLCPCB Part #
C2603554
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS