RN73R2ETTD1670D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1670D100
JLCPCB Part #
C2607337
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS