RN73R2ETTD1670C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1670C50
JLCPCB Part #
C2608476
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS