RN73R2ETTD1670C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1670C25
JLCPCB Part #
C2610460
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS