RN73R2ETTD1670C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1670C10
JLCPCB Part #
C4023459
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS