RN73R2ETTD1650B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1650B50
JLCPCB Part #
C4130099
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS