RN73R2ETTD1642C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1642C25
JLCPCB Part #
C4269967
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS