RN73R2ETTD1641D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1641D50
JLCPCB Part #
C4325345
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS