RN73R2ETTD1641C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1641C10
JLCPCB Part #
C4199666
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS