RN73R2ETTD1622F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1622F10
JLCPCB Part #
C4317676
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS