RN73R2ETTD1622B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1622B10
JLCPCB Part #
C4356125
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS