RN73R2ETTD1620F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1620F50
JLCPCB Part #
C2603983
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS