RN73R2ETTD1603B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1603B25
JLCPCB Part #
C2611066
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS