RN73R2ETTD1602C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1602C50
JLCPCB Part #
C3919708
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS