RN73R2ETTD15R6D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD15R6D100
JLCPCB Part #
C2607391
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS