RN73R2ETTD15R4F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD15R4F50
JLCPCB Part #
C2602809
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS