RN73R2ETTD15R2F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD15R2F100
JLCPCB Part #
C4174994
Description
-55℃~+155℃ 15.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS