RN73R2ETTD1583B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1583B10
JLCPCB Part #
C4337893
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS