RN73R2ETTD1580A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1580A10
JLCPCB Part #
C3948431
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS