RN73R2ETTD1563C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1563C10
JLCPCB Part #
C4285829
Description
-55℃~+155℃ 156kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS