RN73R2ETTD1562D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1562D10
JLCPCB Part #
C2608152
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS