RN73R2ETTD1561F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1561F100
JLCPCB Part #
C2605062
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS