RN73R2ETTD1561D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1561D50
JLCPCB Part #
C2604774
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS