RN73R2ETTD1560D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1560D100
JLCPCB Part #
C4194679
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS