RN73R2ETTD1541F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1541F25
JLCPCB Part #
C4012178
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS