RN73R2ETTD1541F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1541F100
JLCPCB Part #
C2606366
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS