RN73R2ETTD1541B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1541B25
JLCPCB Part #
C2610604
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS