RN73R2ETTD1522F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1522F25
JLCPCB Part #
C4010953
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS