RN73R2ETTD14R9D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD14R9D50
JLCPCB Part #
C2604729
Description
-55℃~+155℃ 14.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS