RN73R2ETTD14R7D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD14R7D100
JLCPCB Part #
C2607079
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS