RN73R2ETTD14R5F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD14R5F25
JLCPCB Part #
C2602926
Description
-55℃~+155℃ 14.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS