RN73R2ETTD1493C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1493C25
JLCPCB Part #
C4348425
Description
-55℃~+155℃ 149kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS