RN73R2ETTD1492F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1492F50
JLCPCB Part #
C4140981
Description
-55℃~+155℃ 14.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS