RN73R2ETTD1491B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1491B25
JLCPCB Part #
C2610845
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS