RN73R2ETTD1453F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1453F50
JLCPCB Part #
C2603151
Description
-55℃~+155℃ 145kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS