RN73R2ETTD1453B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1453B25
JLCPCB Part #
C4020433
Description
-55℃~+155℃ 145kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS