RN73R2ETTD1453B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1453B10
JLCPCB Part #
C3949733
Description
-55℃~+155℃ 145kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS